ŠEIMŲ PASAKŲ FESTIVALIS

Šeimų pasakų festivalis kviečia visus vaikus pasakas kurti, jas iliustruoti ir išgirsti! Kiekviena pasaka vaikui - tarsi enciklopedija, dovanojanti neįkainojamas žinias ir supratimą apie supantį pasaulį! Ne tik pasakų kūryba, bet ir šeimos buvimas draugėje – tai yra dvi pagrindinės šio festivalio vertybės. 
Šeimų pasakų festivalis vaikams ruošia fantastinį žemės lopinėlį ant Neries kranto, kuriame bus apstu itin smagių dalykų! Pripučiamos linksmybių kaskados, skanumynai, gyva muzika, pasakų sekimo profesionalas Giedrius Arbačiauskas; stūksos net dvi didžiulės indėnų palapinės, šalia burgs tikri robotai, vyks diskusijos su psichologais, vaikus linksmins ir dovanas dalins animatoriai, o vakare koncertuos vienas puikiausių tėčių Lietuvoje - Vidas Bareikis! 

Ir jei vardintume viską, kas vaikų ir jų palydos laukia, tai čia jau tikrai nutįstų ne kas kitas, bet tik pasaka be galo! 

Vaike, visi vaikai ten bus! Būk ir tu!

ŠEIMŲ PASAKŲ FESTIVALIS – VISKAS APIE PASAKAS IR DAUG DAUGIAU.

 

Žemėlapis

map

TAPKITE RĖMĖJAIS

Mes siūlome:

  • Galimybę viešinti savo produkciją ar paslaugas festivalio metu, kuriame, tikėtina, apsilankys daugiau nei 6000 šeimų narių;
  • Pristatyti save kaip socialiai atsakingą organizaciją;
  • Pajausti iš ties nuostabų jausmą būnant šios puikios šventės dalimi;
  • Reklamuotis televizijos, radijo eteriuose. Festivalio viešinimo medžiagoje ir kituose medijų kanaluose;

 Siūlome Jums tapti festivalio mecenatu arba rėmėju, partneriu, draugu. Kiekvienu atskiru atveju aptarsime Jūsų indėlį šioje svarbioje šios vasaros šventėje. 

 

more info